اخذ نمایندگی

موسسه علمی و آموزشی اسپیناس، جهت تکمیل کادر فروش خود اقدام به جذب بازاریاب محصولات آموزشی می نماید.

ما نیاز به افرادی داریم که بتوانند، ارتباطات خوبی با مدارس، کلینیک های مشاوره کودک و نوجوان و آموزشگاه های علمی برقرار کنند.
محصول ما دوره آموزشی استعدادیابی دانش آموزان بر اساس نظریه هوش های هشتگانه گاردنر می باشد که استعدادیابی دانش آموزان یکی از بزرگترین نقاط ضعف نظام آموزشی ما محسوب می شود. مراکز آموزشی با تهیه این دوره می توانند به طور مستقل فرآیند استعدادیابی را به طور صفر تا صد انجام دهند و استعدادهای دانش آموزان خود را کشف و از طرفی یک جریان درآمدی جدید برای مرکز آموزشی خود ایجاد کنند.

تعیین شهریه،انتخاب مربی، روزهای برگزاری و مکان برگزاری کاملا در اختیار مدیر مرکز آموزشی می باشد.

از آنجایی که بازار هدف ما بسیار گسترده می باشد، اگر فردی خلاق،سخت کوش،با انرژی و آشنا به مهارت های فروش و علاقمند به آموزش و یادگیری هستید، درآمد بسیار بالایی در انتظار شماست.

شایان ذکر است بازار هدف محصولات ما پیش دبستانی ها،دبستان ها،دبیرستان ها،کلینیک های مشاوره کودکان و نوجوانان،آموزشگاه های علمی آزاد،موسسات فرهنگی و هنری،خانه های بازی و خلاقیت کودک می باشد.

برای عملکرد مناسب کار شما کارشناسان موسسه در کنار شما خواهند بود تا با ارائه مشاوره های لازم ، نیاز های شما را نیز برای ارائه خدمات بهتر رفع نمایند.

اخذ نمایندگی
لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید